pulse aquí para ir al facebook del Ayuntamiento de Legazpi pulse aquí para ir al twitter del Ayuntamiento de Legazpi pulse aquí para ir a Youtube del Ayuntamiento de Legazpi pulse aquí para ir al flickr del Ayuntamiento de Legazpi pulse aquí para ir al instagram del Ayuntamiento de Legazpi

Alkatea eta korporazioa

  

 Aste honetako agendak 

 

8

astelehena 

9

asteartea

10

asteazkena

11

osteguna

12

ostirala

13

larunbata

14

igandea

ALKATEA

Eric Gálvez

 

 

 

 

 
 
 

 

 

 

  8 9 10 11 12 13 14

ZINEGOTZIA

Miryam Galilea

 

9.30 Epaitegia Bergara

11.30 Herritarrak lan taldea

12.30 Gobernu Batzordea

13.00 Kontratazio Mahaia

11.00 Erdi Aroko Azoka. Prentsaurrekoa

17.30 Beti Gazte Elkartea. Bilera

9.00 Kontratazio Mahaia

9.15 Kontratazio Mahaia

Herritarrei arreta

Herritarrei arreta
 

17.00 Erdi Aroko Azoka

Erdi Aroko Azoka

Erdi Aroko Azoka

  8 9 10 11 12 13 14

ZINEGOTZIA

Edurne Matias

 

10:00 Artzai eguna bilera

11:30 Herritarrak lan taldea

 

11:00 Landaola zuzendaritza batzordea

 

15:30 Goimeneko Junta

17:00Goimeneko batzarra

10:00 Inauterien balorazioa

16:00 Ganadu feria antolatzeko bilera 

Herritarrei arreta

 

 
  8 9 10 11 12 13 14

ZINEGOTZIA

Jesus Santurde

10.30 Herritarrak

12.30 Gobernu Batzordea.

 

9.30 Bienestar Social

13.00 Hotz Legazpi

16.45 Equipo de Gobierno

11.00 Herritarrak Batzordea

 

9.00 Herritar arreta

 

 

Erdi aroko azoka

Erdi aroko azoka
  8 9 10 11 12 13 14

ZINEGOTZIA

Edurne Gonzalez

12:30 Gobernu Batzordea
 
9:15 Kontratazio mahaia

9:15 Kontratazio mahaia

 

12:00 Urola Garaiko Berdintasun batzordea

 
 
 

 

KORPORAZIOA

 

13 zinegotziak ondorengoak dira:

1.

Eric Galvez Alvarez

EAJ-PNV LEGAZPI

2.

Amaia Aizpurua

EAJ-PNV LEGAZPI

3.

Miryam Galilea

EAJ-PNV LEGAZPI

4.

Edurne Matias

EAJ-PNV LEGAZPI

5.

Josu Galilea

EAJ-PNV LEGAZPI

 

 

 

6.

Edurne Gonzalez

LEGAZPIKO EH BILDU

7.

Ibon Altzelai

LEGAZPIKO EH BILDU

8.

Maria Sarasola

LEGAZPIKO EH BILDU

9.

Jon Jauregi

LEGAZPIKO EH BILDU

10.

Igor Romaratezabala

LEGAZPIKO EH BILDU

 

 

 

11.

Oscar Valbuena

UDAL TALDE SOZIALISTA- GRUPO MUNICIPAL SOCIALISTA

12.

Jesus Santurde

UDAL TALDE SOZIALISTA- GRUPO MUNICIPAL SOCIALISTA

 

 

 

13.

Alberto Bezunartea

LEGAZPIKO BERDEAK + INDEPENDIENTES.